درباره ما

معرفی شرکت نرم افزاری جادوی فکر

شـرکـت دانش بنیان نـرم افـزاری جادوی فکر در سال 1381، با هدف تولید نرم افزار تاسیس شـد که به سبب همگامی با تکنولوژی حـاکم بر دنیای نرم افزار و تعهد در برابر مشتریان، پیشرفت قابل ملاحظه ای در سطح کشور داشته است. این شرکت دارای رتبه 2از شورای عالی انفورماتیک کشور، پروانه بهره برداری نرم افزار از وزارت صنعت، معدن و تجارت، مجوز خدمات فنی و مهندسی و پروانه تحقیق و توسعه از وزارت صنعت، معدن و تجارت و عضو نظام صنفی رایانه ای است که هم اکنون به عنوان شرکت دانش بنیان و واحد فناور در پارک علم و فناوری استان مازندران مستقر می باشد. شرکت نرم افزاری جادوی فکر تولیدکننده ی انواع نرم افزارهای سازمانی و کسب و کار است که با دارا بودن سه خط تولید نرم افزار: ویندوز، وب و موبایل بطور تخصصی، علاوه بر اجرای پروژه ها در هر یک از حوزه ها، توانایی اجرای پروژه  های نرم افزاری هیبریدی را دارا می باشد.

طیف گسترده نرم افزارهای تولیدی این شرکت، حاصل استاندارد سازی فرآیند تولید و بکارگیری تکنولوژی های نوین تولید نرم افزار با رویکرد مشتری مداری است. با اجرای فرآیندهای استاندارد شده و وجود متخصصین مجرب، نـرم افـزارهای تولیدی، دارای ویژگی متمـایز" کیفیت قابل اعتماد، مدرن و ایمن، کاربری آسان و خدمات پس از فروش" هستند که اساس موفقیت شرکت نرم افزاری جادوی فکر را سبب گردیده است.  نرم افزارهای تولیدی این شرکت با نام تجاری و ثبت شده « کارما ®» (KARMA) عرضه می گردند که نامی مطمئن در نرم افزارهای موجود در بازار است و آسایش خاطر کاربران را به همراه دارد. 

نام تجاری کارما ®

کارما ، به معنای بازگشت عمل است. هر نیتی که میکنیم و یا عملی که انجام میدهیم دست به دست چرخیده و همانند آن به خودمان باز می‏گردد . با ایمان به این مقوله، تولید و ارائه نرم افزار های کارما ، به منظور کمک به استفاده کنندگان نرم افزار در جهت پیشبرد کسب و کار آنهاست و در کنار این نگرش، طبق قانون کارما، جریانی از بهره مندی برای کلیه اجزای موثر در چرخه تولیدکننده- استفاده کننده- تولیدکننده برقرار می گردد.

ماموریت ما

ماموریت ما حل مسائل فنی و چالش ها در تعامل با مشتریان است. تجربه سالها تحلیل و برنامه نویسی در حوزه های مختلف، نگرشی جامع و خلاقانه در برخورد با انواع کسب و کار ایجاد کرده است. ما مدعی هستیم با شناخت کسب و کار شما، می توانیم راه حل های نـرم افزاری بهینه، برگرفته از دانش جمعی ارائه دهیم و با تجهیز و تدارک نیروی انسانی مجرب در سه بخش ویندوز، وب و موبایل، علاوه بر بهره مندی از قابلیت های هر بخش و برقراری تعامل بین آنها، امکان مرتفع ساختن کلیه نیازها بر پایه IT را در این شرکت فراهم نمودیم و در نهایت با رعایت اصـول فنی و قوانین حـاکم بر نرم افزار، آنچه را کـه مشتری مـی خواهد تحویـل و بر اساس تحلیل دوره ای سیستمها و نیاز سنجی، نرم افزارها را ارتقاء می دهیم.

  • تحقیق و آنالیز
  • ارتباط با مشتری
  • تولید نرم افزار
  • نگهداری سیستم
تكنولوژي