جهت مشاهده راهنمای جامع ارسال اطلاعات از نرم‌افزار "کارما" به سامانه مودیان مالیاتی کلیک کنید

توضیحاتی در خصوص سامانه مودیان

نرم افزار حسابداری کارما را به سامانه مودیان مالیاتی متصل کنید. آسوده خاطر باشید در کنارتان هستیم:)) هر مودی مالیاتی، نیازمند دو فیلد اطلاعاتی می باشد.فایل زیر راهنمای کامل دریافت این دو فیلد است:

دانلود مقاله

 طبق قوانین جدید، مودیان مالیاتی، موظف به ارسال صورتحساب های خود در قالب صورتحساب الکترونیکی به کارپوشه مالیاتی می باشند. این قانون بر اساس جداول زمانبندی برای انواع مشمولین حقیقی و حقوقی اجرا می گردد.

مودیان مالیاتی جهت ارسال صورتحساب های خود می بایست این اطلاعات را به سرویس صورتحساب های الکترونیکی مودیان ارسال نمایند که مستلزم استفاده از ماژول مورد نظر در قالب نرم افزارهای مالی و حسابداری می باشد.

شرکت نرم افزاری جادوی فکر با توجه به تعداد بالای مشتریان نرم افزار حسابداری کارما، تلاش نموده تا برای مشتریان گرامی ، این مسیر تسهیل شود. با ایجاد ماژول در نرم افزارها و همینطور راهنمای اولیه برای ایجاد زیر ساخت مشتریان برای ارتباط با سامانه مودیان .

پیش از صدور و ارسال صورتحساب ها از طریق نرم افزار، هر مودی مالیاتی، نیازمند دو فیلد اطلاعاتی می باشد.

1-شناسه یکتای حافظه مالیاتی و 2-امضای الکترونیک(دیجیتال) (کلید خصوصی Private Key )

دو نکته مهم :

  • دریافت شناسه یکتای حافظه مالیاتی و امضای دیجیتال را می توانید بصورت موازی پیگیری نمایید و هیچکدام پیش نیازی دیگری نمی باشد.
  • ابتدا باید در سامانه مودیان مالیاتی ثبت نام و سپس کارپوشه مالیاتی خود را فعال نمایید و شناسه یکتا دریافت کنید. برای این کار ، مراحل مندرج در فایل بالا را گام به گام اجرا نمایید تا به نتیجه مورد نظر دست یابید.

 

اطلاعات بیشتر:https://jco.ir/CSR/Index

 https://www.aparat.com/v/hDNgb